Znáte ten pocit, kdy jste tak trochu ztracení? Nechápe, co se děje nebo se točíte v kruhu a nevidíte cestu ven? V dnešní době se takhle možná cítíme všichni. Ale o tom dnes nechci psát.


Představte si, že se narodíte jako holčička s duší čarodějky na statek na malé vísce, kde jediný možný životní styl je tvrdá práce v hospodářství a jediný, kdo má vždy pravdu, je pan farář v kostele každou neděli.
A aby toho nebylo málo, máte se jmenovat Pepa (stejně tak jako všechny prvorozené děti spousty generací před vámi).

Obrázek kostela ve vesnici


Celý život se tak cítíte divně. Jinak. Slyšíte, co všichni ti dospělí kolem říkají. Vidíte, jak se tváří. Jenže vy víte, že jejich energie říká něco jiného. A nechápete to.
Vidíte úsměv svojí mámy, ale její oči se nesmějí. Ona totiž taky ví, že nikdy nebude dost dobrá. Je to holka z města.


Celkem rychle ale přistoupíte na tuhle hru. A začnete se snažit být tou nejlepší verzí sama sebe. Nikdy nezlobíte, vesele si hrajete, neodmlouváte, později nosíte ze školy samé jedničky, neděláte žádné průšvihy…. Jenže nikdy to není dost. Jak by taky mohlo? Nejste Pepa!


Až jednou, o mnoho let později, vám takhle v pátek odpoledne zavolá Jitka Müllerová. A začnete si povídat. Pohodlně ležíte doma na gauči, se sluchátky v uších a společně se noříte do minulosti. Potkáte tu malinkou holčičku, kterou jste kdysi byli a nahlédnete do životů vašich předků. Rozplétáte nitky příběhů, které už byly dávno zapomenuté, i ty, co nikdo nikdy neřekl nahlas. A skládáte si dohromady obraz.

Obrázek hodin, ubíhající čas


A najednou pochopíte. Pochopíte, proč se některé věci a události staly. Pochopíte, proč se ti lidé tak chovali. Prožíváte jejich bolest a vidíte jejich rozhodnutí.
Co je ale nejdůležitější, pochopíte, že to byl jejich život. Jejich rozhodnutí. Jejich přesvědčení. A především JEJICH OČEKÁVÁNÍ! S vámi to nemá vůbec nic společného.


A tak, než se s Jitkou rozloučíte, ještě jednou se vrátíte k té malé holčičce, co právě trhá na louce kytičky a poprvé po 38 letech si spolu s ní může v klidu říct:

Seru na to, jsem víla.

Obrázek ženy v bílých šatech v oblacích

Hana Hejná.

Nabízím laskavý a bezpečný prostor pro osobní transformaci.

Pomocí numerologie vám pomohu poznat sami sebe – vaše poslání, dary, dobré stránky i ty špatné, zkoušky i karmu, kterou si s sebou nesete. Díky tomu pak dokážete:

Můžeme se také setkat na výklad karet nebo pránické léčení. 

Pojďme se pomocí čísel podívat na vaši životní cestu nebo partnerské vztahy
Dopřejte si energetický restart

Sdílejte:

Baví vás moje články?

Nechte mi tu svůj email a já vám dám vědět, až příště napíšu další.

.
přečtěte si

Další články

Ohlédnutí

Je 1. 1.2022 a je ….. TICHO. Nemám potřebu dávat si předsevzetí, tvořit nástěnky vizí, dělat plány nebo snad číst či poslouchat předpovědi na rok

Číst dál »

Listopad 2021

Možná se divíte, proč píši předpověď na listopad až na konci listopadu… Upřímně, já to také nechápala. Měla jsem ji rozepsanou od 1.11. a ne

Číst dál »

Říjen 2021

Měsíc říjen je pod energií čísla 10. Klasická numerologie pracuje s čísli 1 – 9 a všechna ostatní redukuje, dokud nezíská jedno z těch základních.

Číst dál »