Na vlně….

Znáte ten pocit, kdy prostě víte, že teď je všechno přesně tak, jak má být? Že nezáleží na tom, co bylo včera, ani na tom co bude zítra… Je to jen tenhle jeden jediný okamžik, kdy je všechno perfektní.

Ráno jsem se vzbudila s oteklýma očima a obrovskou rýmu. Pracovní doba byla nekonečná a v 17:30 naplánované cvičení, které většinou nedávám, ani když jsem zdravá. S velkým přemáháním jsem to všechno přežila a kupodivu mi bylo i líp. Společně s kamarádkou Klárou jsme zvládly ještě nákup v Albertu, popřály si hezký víkend a vyrazily domů.

Sluníčko svítilo, v rádiu hrály samý dobrý písničky a mně došlo, že všechno je prostě skvělý tak, jak to právě je…. Když jsem si pak doma sedla na balkon se skleničkou vína, uvědomila jsem si, že jsem vděčná za to, jak to ve svém životě mám…. za ten nádherný byt, ve kterém teď bydlím, za moje dvě úžasné děti, skvělý lidi kolem sebe,…. Zdánlivě to zní obyčejně, ale znamená to hrozně moc… Neměnila bych jedinou věc.

A podle mě je právě tohle štěstí. Ten pocit totiž není závislý na nikom jiném než na mně.

Obrázek pláže

Už nečekám, že budu šťastná, až budu ležet pod palmou na pláži v Karibiku s koktejlem v ruce, koupím si nové auto nebo mě pozve na večeři pan Božský… tohle všechno bude určitě fajn… jenže já chci zažít ten pocit štěstí častěji.

Až jednou přijde nějaký těžký den, a on určitě přijde, budu vědět, že je to právě proto, abych si pak o to víc užila všechny ty dobré.
Protože bez toho, že jsme jednou dole, nemůžeme být potom nahoře. A to mě na životě baví nejvíc… není to nuda 🙂

dívka mezi rozkvetlými květinami

Hana Hejná.

Nabízím laskavý a bezpečný prostor pro osobní transformaci.

Pomocí numerologie vám pomohu poznat sami sebe – vaše poslání, dary, dobré stránky i ty špatné, zkoušky i karmu, kterou si s sebou nesete. Díky tomu pak dokážete:

Můžeme se také setkat na výklad karet nebo pránické léčení. 

Pojďme se pomocí čísel podívat na vaši životní cestu nebo partnerské vztahy
Dopřejte si energetický restart

Sdílejte:

Baví vás moje články?

Nechte mi tu svůj email a já vám dám vědět, až příště napíšu další.

.
přečtěte si

Další články

Ohlédnutí

Je 1. 1.2022 a je ….. TICHO. Nemám potřebu dávat si předsevzetí, tvořit nástěnky vizí, dělat plány nebo snad číst či poslouchat předpovědi na rok

Číst dál »

Listopad 2021

Možná se divíte, proč píši předpověď na listopad až na konci listopadu… Upřímně, já to také nechápala. Měla jsem ji rozepsanou od 1.11. a ne

Číst dál »

Říjen 2021

Měsíc říjen je pod energií čísla 10. Klasická numerologie pracuje s čísli 1 – 9 a všechna ostatní redukuje, dokud nezíská jedno z těch základních.

Číst dál »