Cesta

balíček konzultací 

Laskavý a bezpečný prostor pro osobní transformaci

Žijeme v době, kdy se všechno mění. My sami se měníme. To staré již nefunguje a to nové mnohdy ještě není vidět. A to občas může bolet nebo být nepříjemné.

Nefunguje kopírovat něčí postupy.

Každý máme svou vlastní jedinečnou cestu. Cestu ke spokojenosti, naplnění, radosti.

Mapu k této cestě si neseme každý v sobě.

Nejtěžší věc – poznat sám sebe,

nejsnadnější věc – radit druhým.

Nebudu vám říkat, co máte dělat. Jsem na své cestě stejně jako vy. Možná o něco napřed, možná jen o malý krůček. Mohu sdílet své zkušenosti, úspěchy i pády, mohu inspirovat.

Především ale držím prostor.

Bezpečný, láskyplný prostor, kde můžete být sami sebou. Nesoudím. Prostě jsem. S vámi, vedle vás.

Abychom byli schopní pohnout se vpřed, je nutné vidět, co nás stahuje zpátky. Co je naše a co už není. Co nám slouží a co ne. Nejlépe to pochopíme, když opravdu dobře poznáme sami sebe – své poslání, dary, dobré stránky i ty špatné, zkoušky i karmu, kterou si s sebou neseme. S tím nám pomůže numerologie.

Tarot pak doplní svou moudrostí odpovědi na otázky proč nebo jak. Není to program na jedno odpoledne, chce to čas. S každým dalším setkání půjdeme hlouběji a budou se otevírat nová témata a nové otázky. A také nový směr na mapě vaší cesty.

Pokud se někde zasekneme, můžeme poprosit o vhled do Akášických záznamů vaší duše. Nedílnou součástí je také očištění energie pomocí pránického léčení. 

Stejně tak jako jste jedineční vy a vaše cesta, jsou i jednotlivá setkání jedinečná. Nelze jim dát jednotný kabátek nebo plán. Slíbím vám ale, že vždy dostane to, co budete aktuálně potřebovat. Jen pozor, za výsledky jste zodpovědní vy sami.

Balíček 3 setkání – 4.500 Kč

Balíček 5 setkání – 6.500 Kč

Setkání trvají 90 minut a mohou probíhat osobně i on-line.

Můžeme být překvapení, jak rychle se mohou události pohnout dopředu, jakmile se rozhodneme.

Objednat se na první půlhodinové setkání, které je zdarma a kde zjistíme, zda jsem pro vás ta pravá, můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přímo na email: hana@hanahejna.webcomptur.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kdo jsem

Jsem čarodějka. S menšími či většími úspěchy už nějakých tisíc let. Chvíli mi trvalo tuto cestu přijmout, měla jsem trochu jiné plány se svým současným životem. Jak už to ale bývá, naše poslání si k nám tu správnou cestu najde. A já jsem za to dnes moc vděčná.

Nejraději pracuji s energií. Nepřestává mě udivovat síla a zároveň jemnost pránického léčení. Numerologie nám zase pomáhá pochopit sami sebe a cestu, kterou jdeme. Umění vykládat tarot a uvědomění si svého spojení s Akášou dodalo celé mé cestě jen tu pomyslnou třešničku na dortu. A otevřelo naprosto úžasnou cestu, které i vy můžete být součástí.

Kdo jsem

Kdysi jsem se tak trochu „náhodou“ ocitla na kurzu numerologie úžasné Yvette Westrum, která mi řekla, že mám skvělé předpoklady stát se dobrou numeroložkou a že bych se tomuto oboru měla věnovat. Tehdy jsem si ťukala na čelo. O nějaký ten pátek (a pár dalších seminářů a přečtených knih) si ke mně numerologie stejně cestu našla. A já jsem za to moc vděčná. Je to úžasná věda pomáhající nám pochopit a uchopit cestu našich životů. Dnes si už, stejně jako tenkrát Yvette, pamatuji lidi spíš podle čísel než jmen.