Reference

Co lidé říkají? 

Konzultace s Hankou byla velmi přínosná. Skrze čísla mi ukázala, co mohu posílit a kde jsou moje slabá místa. Dostaly jsme se i aktuálním záměrům a informacím, které mi pomohly si v nich udělat jasno. Obdivuji Hanky vhled a schopnost mluvit o číslech a jejich vlivu na náš život srozumitelnou formou.

Martina Taubrová

Tvůj výklad mě rozhodně bavil. Bylo to zábavné, srozumitelné a osobní. Bylo to jako kamarádský pokec a to se vůbec neznáme. Možná k tomu přispělo i to, že jsme lvice. Mám jich kolem sebe hodně a vždy v dobrém přátelském vztahu. Slyšet ten výklad ústně a bavit se o něm je určitě lepší a srozumitelnější než kdybych si to měla někde číst. Nejvíc mi líbilo ohledně těch lvů, kteří se rodí do rodin, kde chybí radost 🤗 Hezký den ☀️

Lucka

Hanka je velmi milá, srdečná a krásná mladá dáma, která vyjde vždy vstříc. Dělá numerologický výklad i výklad karet a když se člověk nemůže dostavit osobně, udělá je i on-line. Skvěle se s ní povídá. Dokáže poradit a povzbudit. Je to úžasný člověk. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Martina Šímová

Hanka je velmi příjemná a citlivá žena, která se umí naladit a vcítit na Vaši duši pomocí čísel a najde v nich vlastně Vaši esenci, Vaše dary, slabinky i silné stránky. Při konzultaci jsem pochopila některé věci z minulosti a začla jsem vnímat i jiné možnosti řešení, které mě dosud nenapadly. Potvrdila mi, že mám věřit své intuici a svému pracovnímu záměru, kterému se nyní o to víc věnuji. Bylo to moc příjemné a inspirativní setkání.

Olga

Konzultaci s Hankou jsem měla na přelomu roku a ještě teď se k tomu občas vracím, protože mi dala některé věci do souvislostí zase jinak, s jiným náhledem a moudrostí. Jsem za to fakt vděčná, protože mě to v lecčems posunulo a v lecčems zase uvolnilo..

Jitka Müllerová

Konzultace s Hankou mě znova ujistila v tom, že je se mnou všechno v pořádku. Že to tak prostě má být a okolí se s tím musí vypořádat po svém. Zásadní bylo rozhodnutí ohledně jednoho pracovního projektu, se kterým jsem chtěla ještě rok čekat, protože jsem si nepřišla dostatečně kvalifikovaná a kompetentní. Když mi Hanka behěm konzultace několikrát řekla, že to zvládnu, dala jsem během týdne celý projekt dohromady a dokonce se setkal s úspěchem i u vedení. Několik kolegů mě odrazovalo a nevěřili tomu, ale já jsem to přece jen zkusila. Už teď se těším, jak to v práci rozjedeme ve velkém a přinese to radost i dalším lidem, kteří nemusí čekat další rok, až posbírám odvahu 🙂

Petra Plevová

Zdravie je pre mňa priorita. Je dôležité sa poznať. Rozumieť tomu, ako funguje moje telo a rozumieť tomu, kto som. Hankin numerologický rozbor mi doplnil ďalších niekoľko dielov do skladačky. V detailnej 1,5h konzultácii sa triafala až podozrivo presne. Je fajn, keď vám niekto, kto vás paradoxne vôbec nepozná, vysvetlí prečo sa cítite tak, ako sa cítite, prečo ste v takej životnej etape, v akej práve ste, aj prečo sa celý život cítite iní ako ostatní. Som 11tka! Stotožnila som sa s tým okamžite, teraz to už len ustáť a užiť si to😉 Každopádne, odporúčam každému, je to dobrá skúsenosť a forma sebapoznania. Hanka je inteligentná, charizmatická a veľmi milá osoba, s dobrou intuíciou aj schopnosťou veci vysvetliť.

Andrea Kohutova @balanceo_by_andrea