Jak se plní přání

Poslední rok jsem se vymlouvala, že nemohu brát klienty na osobní konzultace a léčení, protože nemám žádný prostor k tomu určený a oni musí chodit ke mně domů, což nemusí být příjemné pro ně a vlastně ani pro mě (znáte to, doma sice pravidelně uklízíme, ale stejně mi nedalo a před každou konzultací jsem vysmýčila celý byt 😅). Vlastně to byla celou dobu taková výmluva, proč se tomu nevěnovat naplno – nikdy mě totiž ani nenapadlo otevřít stránky realitek a nebo se někde jen tak poptat po volné kanceláři.


No a jak už to tak bývá, pokud má něco opravdu být, pokud jsme na té správné cestě, Vesmír se prostě postará… A tak když jsem nehledala kancelář já, našla si ona mě. A to přímo u nás v domě. Celé jaro jsme doma řešili možnost stěhování kvůli chybějící ložnici a najednou zjistili, že je volná obrovská kancelář sousedící s naším bytem a že majitel je ochotný propojit náš byt a onu kancelář probouráním dveří, postavit zeď, aby mohla z jednoho velkého prostoru vzniknout ložnici i kancelář a že je možné začít prakticky hned. Nějak jsem se v tom všem nestihla ani zamyslet. Prostě se to dělo.

Během prázdnin to sice znamenalo trochu chaosu a nepořádku, ale výsledek rozhodně stojí za to. Do ložnice jsem nakoupila vše nové, ale tu svou kancelář/pracovnu/vlastněještěvůbecnevím,jaktémístnostiříkat jsem vůbec necítila, že bych měla vybavovat nábytkem z Ikeii nebo něčeho takového. Chtěla jsem příběh, historii, duši.

A ani to na sebe nenechalo dlouho čekat. U rodičů v garáži se najednou objevila křesílka, která naši přinesli z domu po babičce a dědovi. Chtěli je trochu zrenovovat a někam použít. A moje nová kancelář byla přesně to pravé místo. Stůl a židličky na výklady karet jsme objevili v našem bývalém dětském pokoji, kde pod haldou věcí čekaly na svou druhou šanci. Jsou po mé babičce, se kterou jsem měla velmi speciální vztah. Vím, že na mě dohlíží a to, že mám její nábytek ve své nové pracovně pro mě moc znamená.

Poslední třešničkou (i když kdo ví, jestli vážně poslední…) byl moment, kdy jsme se domluvily s mamkou, že zajdeme do obchodu vybrat látku na nový potah židlí. Nábytek s příběh je super, má duše toužící po dokonalém souladu barev a harmonii ještě na 100% spokojená nebyla, protože křesílka jsou zeléná a židličky oranžové. Potřebovaly jsme jen starý potah sundat, abychom si změřily, kolik látky musíme na ten nový koupit. No a světe div se, pod starým látkovým oranžovým potahem byl původní – úplně nový – vzpomínáte na tu dobu, kdy si babičky koupily novou krásnou sedačku a okamžitě přes ní přehodily starou hnusnou deku, aby se ta nová sedačka nezničila? – krásný ZELENÝ potah. Děkuju, babi.

Nevím, jestli je tohle konec příběhu… doufám, že ne. Ještě pár věcí je potřeba zařídit a můžu přivítat své první klienty. Začínám být docela zvědavá, kdo ten první bude…

Hana Hejná.

Nabízím laskavý a bezpečný prostor pro osobní transformaci.

Pomocí numerologie vám pomohu poznat sami sebe – vaše poslání, dary, dobré stránky i ty špatné, zkoušky i karmu, kterou si s sebou nesete. Díky tomu pak dokážete:

Můžeme se také setkat na výklad karet nebo pránické léčení. 

Pojďme se pomocí čísel podívat na vaši životní cestu nebo partnerské vztahy
Dopřejte si energetický restart

Sdílejte:

Baví vás moje články?

Nechte mi tu svůj email a já vám dám vědět, až příště napíšu další.

.
přečtěte si

Další články

Ohlédnutí

Je 1. 1.2022 a je ….. TICHO. Nemám potřebu dávat si předsevzetí, tvořit nástěnky vizí, dělat plány nebo snad číst či poslouchat předpovědi na rok

Číst dál »

Listopad 2021

Možná se divíte, proč píši předpověď na listopad až na konci listopadu… Upřímně, já to také nechápala. Měla jsem ji rozepsanou od 1.11. a ne

Číst dál »

Říjen 2021

Měsíc říjen je pod energií čísla 10. Klasická numerologie pracuje s čísli 1 – 9 a všechna ostatní redukuje, dokud nezíská jedno z těch základních.

Číst dál »